września

al. Solidarności 90
e-mail: biblioteka@bpwola.waw.pl

• dzieci

Biblioteka na Woli zaprasza na tegoroczną odsłonę Rajdu Rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz” !

Jeśli kochacie książki i jazdę na rowerze, to nie może Was zabraknąć! Startujemy o godz. 12:00 spod fontann w Parku im. Edwarda Szymańskiego.

Rajd zakończy się na Skwerze Bohdana Lacherta przy al. Solidarności 90, gdzie będą czekać na Was dodatkowe atrakcje, w tym warsztaty gry na bębnach.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia można dokonać w placówkach Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola lub mailowo na adres: zapisy@bpwola.waw.pl.

Uwaga: Dzieci i młodzież mogą brać udział w rajdzie wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.

Czas przełamać stereotyp „nudnego bibliotekarza”! Razem pedałujemy, promując proekologiczne wartości i integrując lokalną społeczność. Dołączcie do nas i wspólnie kręćmy dla zmian!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

al. Solidarności 90