września

tel.: /22/ 27 76 123
e-mail: bd34@bppragapd.pl

Godziny funkcjonowania :

Aktualne godziny otwarcia są dostępne na stronie http://www.bppragapd.pl/

Dyrektor/kierownik placówki :

Monika Pacek

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 19

ul. Meissnera 5
e-mail: bp19@bppragapd.pl

• dzieci
Już 7 września obchodzić będziemy kolejną edycję ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Tegoroczną lekturą jest dramat romantyczny Juliusza Słowackiego pt. „Kordian”.
Gorąco zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym święcie polskiej literatury.
W tym dniu zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat na warsztat “Kocioł Czarownicy”, który rozpocznie się o godz. 11:00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 34, mieszczącej się przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego 24. Iście magiczne umiejętności zaprezentuje Nadwiślański Uniwersytet Dziecięcy.
Młodzież, dorosłych oraz seniorów zapraszamy w tym dniu o godz. 13:00 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 19, przy ul. Meissnera 5, na warsztat historyczny prowadzony przez Dziecięcą Akademię Historyczną. Podczas warsztatu będzie można obejrzeć eksponaty z epoki: stroje, dokumenty z czasów zaborów. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników historii.
Wstęp na oba warsztaty jest wolny. Do zobaczenia.

Biblioteka Publiczna im. Z. J. Rumla ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24 (Terminal Kultury Gocław)