października

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

• dzieci

Czy wiecie o czym marzył mały Przemysław Wechterowicz? Jak to się stało, że został pisarzem? Chcielibyście się dowiedzieć, jak wygląda praca nad książką? Czy każdy dzień pisarza jest inny? Jeśli tak, zapraszamy Was 18 października (piątek) o godzinie 17:00 do Biblioteki przy al. Rzeczypospolitej 14 na jesienne spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem. Poznamy bliżej autora książek “Czy ktoś widział zajączka?”, “Lukrecji”, “Małego słownika wyrazów kocich i kociojęzycznych”. Posłuchamy również o tym, co możemy znaleźć na kartach jego dzieł. Ponieważ każdy z nas ma marzenia, porozmawiamy o tym, co zaprząta nasze głowy i sny, a następnie przeniesiemy te wyobrażenia na kartki. Być może z tych właśnie marzeń powstaną kiedyś książki podobne do tych, które pisze nasz gość.

Widzimy się 18 października o godzinie 17:00 w Miasteczku Wilanów. Nie może Was zabraknąć!

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl