października

ul. Radzymińska 121
e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl

• dzieci

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty pt. “Fraszkowa uczta”.

Warsztaty poprowadzą poetka i pisarka Mira Białkowska oraz pisarka i graficzka Agnieszka Kazała. Panie częstują słowem prosto z garnka. Goście wyławiają smakowite nazwy potraw, a autorka, Mira Białkowska, serwuje kryjące się pod nimi fraszki. Można będzie zgadywać zakończenie. Spróbujemy też upichcić coś na poczekaniu – podrzucając temat publiczności, żeby znalazła rym. Na zakończenie spotkania będziemy zdobić pierniczki cukrowymi dekoracjami.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Nocy Bibliotek 2019.

Warsztaty zrealizowane zostaną w ramach projektu “Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.

plakat z zaproszeniem na wydarzenie pt. Fraszkowa uczta

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 64

ul. Radzymińska 121