listopada

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika “Trampek”! Tym razem porozmawiamy o wyjątkowym i pięknym rejonie, który wcale nie jest tak daleko od nas.

Bawaria, bo o tym miejscu mowa, jest największym i najlepiej rozwiniętym landem w Niemczech. Spojrzymy na nią od innej strony, w końcu to nie tylko ojczyzna znanego klubu piłkarskiego. Swoje opowieści o Bawarii przekaże nam przewodniczka i miłośniczka podróży Kamila Wieczorek.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada w środę o godzinie 18:00 w Bibliotece Publicznej im. Z. J. Rumla w Dzielnicy Praga Południe, przy ul. Meissnera 5.

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00