Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXIII

e-mail: bdxxxiii@bpmokotow.waw.pl

Spotkanie podróżnicze – Iza i Piotr Miklaszewscy z psem

16 października godz. 10:00 Niepodległości 19

Mokotowska biblioteka zaprasza na lekcję przygodowo-edukacyjną: „Podróże z pazurem” – Iza i Piotr Miklaszewscy wraz z psem Snupkiem.

W trakcie 1,5-godzinnej lekcji opowiadamy o 4 latach spędzonych przez nas w nieustannej podróży autostopowej (głównie po Amerykach Południowej i Środkowej) oraz przeprawieniu się przez Ocean Atlantycki żaglówką. Z adoptowanym psem odwiedziliśmy dotychczas 37 państw na 5 kontynentach. Przejechaliśmy ponad 60 tys. km i przepłynęliśmy ponad 3500 mil morskich i rzekę Amazonkę. Wchodziliśmy na góry mierzące ponad 5 tys. m n.p.m. i uprawialiśmy wielodniowe trekkingi.

– dzieci 5+ z opiekunami oraz grupy zorganizowane
– środa, 16 października
– godzina 11:00
– Biblioteka nr XXXIII, al. Niepodległości 19 (metro Wilanowska)

Zapisy: 22 847 63 43, bdxxxiii@bpmokotow.waw.pl lub w placówce.

Na górskim zboczu z górami w tle kuca brodaty mężczyzna obok uśmiechniętej kobiety, a między nimi siedzi średniej wielkości pies.