Filia “Radosna” (Wypożyczalnia nr 133)

ul. Radosna 11
e-mail: radosna@bibliotekawilanowska.pl

Warsztaty Grupy Poznajemy Świat “Afryka bryka” w Wilanowie

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Warsztaty Grupy Poznajemy Świat “Afryka bryka”
Kiedy: piątek, 11 października, godz. 16:00
Gdzie: filia Biblioteki, ul. Radosna 11

Z czym kojarzy się Wam Afryka? Z Saharą? Buszem? A może z rzeką Nil? Poznajcie lepiej kontynent afrykański i niezwykłe ciekawostki. Wczujcie się w klimat Czarnego Lądu dzięki strojom i rekwizytom. Nauczcie się przedstawiać po etiopsku i bawić w afrykańskiego berka lub zabawy z Tunezji.

Na warsztatach będziecie mogli dotknąć jajka krokodyla, róży pustyni, kongijskiej lalki czy bębna. Przymierzycie stroje z różnych krajów i dowiecie się, jakie zabawy są popularne wśród dzieci mieszkających w Afryce.

Widzimy się na ulicy Radosnej 11!

Fioletowe tło, liście palmy i orientalne kwiaty dookoła, w lewym górnym rogu małpka, w prawym dolnym rogu żyrafa. W lewym dolnym rogu logotyp Nocy Bibliotek. Tekst: "Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na warsztaty Grupy Poznajemy Świat "Afryka bryka", 11 października, piątek, godzina 16:00, ul. Radosna 11", pasek z logotypami na dole.