Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Przedstawienie Teatru pod Orzełkiem “Czarne i Białe” w Wilanowie

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Przedstawienie Teatru pod Orzełkiem “Czarne i białe”
Kiedy: sobota, 12 października, godz. 12:00
Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3

Przenieśmy się do dwukolorowego świata, w którym poeta Pan Czarny i malarka Pani Biała tworzą książkę o swoim miasteczku. Wyjątkowym, bo podobnie jak wszyscy jego mieszkańcy pełnym tylko czerni i bieli. Ale sami przekonacie się, że i bez kolorów może być ciekawie. Czaka Was pełno przygód Białego Niedźwiedzia, Sroki-Kłamczuchy, Czarnego i Białego Kota, rodziny Tralalińskich oraz Białego Kruka.

Odwiedźcie z nami to wyjątkowe miejsce i dajcie się ponieść poetycko-kabaretowej opowieści w ciekawym wydaniu i wpadającej w ucho muzyce. Czekamy na Was na Kolegiackiej 3 w samo południe, w sobotę 12 września.

Przedstawienie zorganizowane w ramach dofinansowania z Budżetu Obywatelskiego 2024.

białe tło, zdjęcie aktorów ze spektaklu, grafika nocy bibliotek, dwie czarne teatralne maski, informacja o wydarzeniu, logotypy.