Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Warsztaty literackie “Każdy z nas jest wielki” z Anną Czerwińską-Rydel w Wilanowie

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Warsztaty literackie “Każdy z nas jest wielki” z Anną Czerwińską-Rydel
Kiedy: piątek 11 października, godz. 17:30
Gdzie: ul. Kolegiacka 3 (Biblioteka Główna)
Dla kogo: dzieci 7+
Zapisy: 22 277 03 77

Byli tacy jak Wy. Chodzili do szkoły, mieli przyjaciół, rozwijali swoje pasje. Zapisali się na kartach historii jako wybitne osobistości. Dokonywali wielkich odkryć w dziedzinie fizyki, chemii, astronomii. Dzięki ich pracy, możemy korzystać z komputerów. Zdobywali najwyższe szczyty gór – Alp i Himalajów. Walczyli o niepodległość naszego kraju. Ratowali ludzkie życie w najtrudniejszych czasach.

Ich działania inspirują następne pokolenia. Znana i lubiana pisarka Anna Czerwińska-Rydel opowie Wam o niezapomnianych postaciach i tym, jak z podobnych do Was dzieci stali się bohaterami historii w różnych dziedzinach. Będziemy rozmawiać o tym, jaką drogę obrać, by osiągnąć sukces. Przekonacie się również, że każdy może być w czymś wielki.

Warsztaty sfinansowane ze środków z Budżetu Obywatelskiego 2024.

niebieskie tło, zdjęcie Anny Czerwińskiej-Rydel, informacja o wydarzeniu, logotypy