listopada

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

• dzieci

Zofia Stanecka  chciała kiedyś być wilkiem. Została pisarką. Dlatego teraz może stawać się, kim chce, nie przestając być sobą. Oprócz serii o Basi jest autorką książek do serii “Czytam sobie” oraz opowiadań, baśni i wielu powieści . Jej “Świat według dziadka” był nominowany do nagrody Książka Roku polskiej sekcji IBBY.
30 listopada, o godzinie 11:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Zofią Stanecką, która opowie jak powstaje książka. Zdradzi też tajniki pracy pisarza, ilustratora oraz grafika. Razem z dziećmi odkryje skąd biorą się pomysły na książki i jak działa wyobraźnia.
Uwaga! Obowiązują zapisy na stronie: www.mbddim.pl.

Rejestracja na spotkanie rusza 20 listopada (rezerwacja miejsc dotyczy wyłącznie dzieci, jeden zapis to udział jednego dziecka).
Spotkanie dla dzieci w wieku 5+.

Spotkanie z ZofiÄ… StaneckÄ…

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a