października

Szanowni Państwo!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo zaprasza młodzież na warsztaty pt. “Praca z mikrofonem”, które mają ukazać proces powstawania materiału dziennikarskiego – począwszy od tworzenia tekstu, przygotowania werbalnego, aż po jego nagranie.

Na warsztatach uczestnicy będą mieli okazję nagrać próbkę swojego głosu i poddać obróbce w programie. Każdy uczestnik na chwilę zamieni się w speakera, który w budce wyciszającej będzie musiał przedstawić wiadomości i fakty dotyczące Bemowa!

Warsztaty budują pewność siebie pod kątem przemówień publicznych, uczą umiejętności dobrego modulowania głosem, jak również mogą okazać się cennym doświadczeniem podczas obrania ścieżki kariery związanej z mediami, radiem, a nawet telewizją!

Zajęcia są bezpłatne oraz przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 16 lat. Zapisy i informacje: 22 304 82 80. Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Wypożyczalnia dla Dorosłych,Dzieci i Młodzieży nr 119